Na górę
X

Rodzina Tretorn

{{page_title}}

meet the terrang

Rodzina Tretorn!

Głównymi filarami, na których opiera się od 120 lat firma Tretorn to tradycja, doświadczenie i innowacyjność. Połączenie tych 3 elementów sprawia, że…
Kiedy ktoś raz wejdzie do rodziny Tretorn pozostanie w niej na zawsze.

Kto nosi Tretorn?

Każdy kto chce…. W większości naszymi odbiorcami są głównie ludzie w przedziale wiekowym od 30 do 45 lat oraz ich dzieci. Ludzie żyjący w obszarach miejskich bądź osiedlający się w nich. Podążający za trendami mody, ale nie dający się im prowadzić. Są silni, nowocześni, ciekawi i pełni życia. Pasjonuje ich sport i obcowanie z naturą. Dbają o zdrowy tryb życia oraz prawidłowy rozwój swoich dzieci, ubierając je w wysokiej jakości, o ciekawym wzornictwie odzież i obuwie z naturalnych materiałów.

Kolejne kolekcje składają się z barwnych, o ciekawym wzornictwie butów przeznaczonych dla aktywnych, pewnych siebie ludzi kreujących nowe trendy, ceniących komfort, wygodę i funkcjonalność.
Wszystkie kalosze wykonane są ręcznie na bazie naturalnego materiału –kauczuku, który jest produktem koagulacji lateksu (mleczka kauczukowego) pochodzącego z drzewa kauczukowego Hevea brasiliensis. Ogrzewanie kauczuku siarką w procesie wulkanizacji daje gumę – produkt sprężysty, elastyczny, odporny na chemikalia i wytrzymały mechanicznie. To jest główną zaletą kaloszy Tretorn w porównaniu z tańszymi kaloszami ze sztucznych materiałów m.in. PCV.

Firma Tretorn oferuje coś więcej… przede wszystkim skupia swoją uwagę na ochronie i odpowiednim komforcie Twojej stopy. Kultywuje tradycję produkcji ręcznej, bazującej na naturalnych materiałach (kauczuku naturalnym). Nie zapomina jednak o najnowszych trendach mody, które są inspiracją do tworzenia coraz to bardziej zaskakujących rozwiązań w obuwiu gumowym.
Innowacyjne rozwiązania i nowości pojawiają się we wzornictwie oraz w materiałach na podeszwy i podszewki.

Najnowsza oferta po raz kolejny wychodzi naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku i przełamuje zakorzenione na polskim rynku stereotypy związane z szeroko stosowanymi kaloszami z PCV czy też dostępnymi od lat „gumowcami”.

TRETORN to coś więcej niż tylko moda lub trend.
120 lat tradycji i doświadczenia w tworzeniu oraz produkowaniu naturalnego obuwia gumowego.
TRETORN jest promotorem zdrowego stylu życia, który opiera sie w głównej mierze na spędzaniu wolnego czasu poza domem/poza miastem korzystając z funkcjonalnego i stylowego obuwia.

TRETORN promuje modny styl życia, który jest blisko natury dla każdego środowiska. Otaczająca nas natura jest najbardziej naturalnym środowiskiem dla marki TRETORN, dbając o przyrodę, naturalne środowisko i ochronę jego mieszkańców.
Tretorn skupia się na miłości do natury i oczywiście do swoich naturalnych produktów, jakimi są kauczukowe kalosze TRETORN – będące inspiracją do spędzania wolnego czasu poza domem w lesie lub nad wodą .
Tretorn to gwarancja przywiązania do wysokiej jakości produkcji z naturalnego kauczuku dla przyszłych pokoleń.

[wvc_admin_helper_text comment="This row is used to display the divider (row settings > divider bottom)"]

[wolf_instagram_gallery count="20" button="true|false" button_text="Instagram"]